Топічні антигістамінні препарати, стабілізатори тучних клітин і препарати подвійної дії при очній алергії: сучасні тенденції.

Хадас Бен-Елі , А. Соломон. Опубліковано в Current Opinion in Allergy… 25 травня 2018

Abstract

Мета огляду Вивчення сучасних тенденцій терапевтичних механізмів лікування алергічного кон’юнктивіту (АК) на основі місцевих антигістамінних препаратів і стабілізаторів тучних клітин (МСК). Останні відкриття Антигістамінний препарат алкафтадин має зворотний агонізм H4-рецепторів, протизапальну та MCS активність. Антигістамінні препарати левокабастин і азеластин є більш ефективними, ніж плацебо, у лікуванні симптомів AC у рандомізованих контрольованих дослідженнях (РКД). Місцеві антигістамінні препарати подвійної дії/MCS олопатадин, азеластин, кетотифен і епінастин зазвичай використовуються в Європі та Сполучених Штатах для легких підтипів AC. За основними симптомами АС, очному свербінні та гіперемії кон’юнктиви, епінастин 0,05% перевершував плацебо, але був рівним або більш ефективним, ніж олопатадин 0,1%, тоді як останній був ефективнішим, ніж кетотифен. Олопатадин у високій концентрації 0,77 % мав більшу тривалість дії, кращу ефективність при свербінні очей і профіль безпеки, подібний до олопатадину низької концентрації 0,2 %. Нові формули топічних засобів подвійної дії мають довший термін дії, що призводить до зменшення частоти використання.

Резюме: Топічні засоби подвійної дії є найефективнішими засобами для лікування ознак і симптомів легких форм АК. Препарат олопатадин у високій концентрації має перевагу над іншими препаратами для лікування свербіння в очах і має пролонгований ефект при застосуванні один раз на день.

Інформація для фахівців сфери охорони здоров'я!

Натиснувши кнопку "підтверджую" Ви погоджуєте, що є фахівцем сфери охорони здоров'я, ознайомилися та зрозуміли цей текст.

ПЕРЕПРОШУЄМО

але вам заборонений доступ до змісту сайту

Прокрутка до верху